GDA_1859.jpg
Λαογραφική έκθεση

Το σχολείο μας φιλοξενεί λαογραφική έκθεση με ανθρώπους και δράσεις του τόπου μας!

imageedit_2_6926821379.jpg

imageedit_8_7148664022.jpgimageedit_5_3523144184.jpg

Eυχαριστήρια εκδήλωση προς την Motor oil Hellas

Την Τετάρτη 25-5 2016 και ώρα 9.00 π.μ. πραγματοποιήθηκε στον προαύλιο χώρο του σχολείου μας η ευχαριστήρια εκδήλωση προς την οικογένεια Βαρδινογιάννη και την Motor oil Hellas για την αναβάθμιση των τριών αιθουσών της σχολικής μας μονάδας.Παρευρέθησαν Ο Δήμαρχος Λουτρακιου-Περαχώρας-Αγίων Θεοδώρων  κ.Γεώργιος Γκιώνης,ο κ.Δημήτριος Κανελλόπουλος Διευθυντικό στέλεχος της Motor oil Hellas,o Σχολικός Σύμβουλος κ.Βάϊος Γκριντζιος,ο αντιδήμαρχος κ.Σωτήριος Νικολάου ο Δημοτικός Σύμβουλος κ.Γεώργιος Στάμου, η τοπική Δημοτική Σύμβουλος κ. Νίκη Σπανίδου και άλλοι τοπικοί φορείς.

Για να δείτε το video της εκδήλωσης πατήστε εδώ

Φωτογραφικό υλικό

vardinogianni 1

vardinogianni 2

vardinogianni 3

vardinogianni 4

vardinogianni 5

vardinogianni 7

vaedinogiani 6

vardinogianni 8

vardinogiani 9

vardinogianni 10

vardinogiani 11

Βαρδινογιάννειο κτίριο

Στις 24 Οκτωβρίου 1976 εγκαινιάστηκε η νέα πτέρυγα του Δημοτικού Σχολείου Αγίων Θεοδώρων Κορινθίας, δωρεά εις μνήμην του Ν. Ι. Βαρδινογιάννη.

Στο σχολείο μας υπάρχει πλούσιο φωτογραφικό υλικό από την εκδήλωση, ένα μικρό δείγμα του οποίου σας παραθέτουμε.

Φωτογραφικό υλικό

rsz_2.jpgrsz_15.jpgrsz_16.jpgrsz_21.jpgrsz_24.jpgrsz_33.jpg